1. Anasayfa
 2. Bilgisayar

Corsair Yeni Vengeance Masaüstü Bilgisayarlarını Tanıttı!

Corsair Yeni Vengeance Masaüstü Bilgisayarlarını Tanıttı!
corsair vengeance bilgisayarını tanıttı
0

Corsair tanıtmış olduğu yeni Vengeance masaüstü bilgisayarları tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle oyun severlerin yüzünde gülümsemeye neden olan bu bilgisayar pek çok özelliği sayesinde en iyi bilgisayarların arasında girebileceği düşünülüyor.

Genellikle Corsair etiketi bulunan masaüstü bilgisayarlar, Intel ve AMD’nin üst seviyeli işlemcilerini içeriğinde bulunduruyor. Oldukça yüksek fiyatları ile dikkatin odak noktası olan yeni bilgisayarlar, markanın resmi internet sayfasında satışa çıkarıldı.

Gelin birlikte bu yeni harika masaüstü bilgisayarları detaylı olarak inceleyelim.

Corsair Bilgisayar
Corsair Bilgisayar TeknoGaleri

Oyuncular Yeni Bilgisayar Sayesinde Hiçbir Oyunda Sıkıntı Yaşamayacak!

Genellikle SSD, bilgisayar kasası, RAM ve soğutucu üretici firması şeklinde bilinen Corsair, kendi markasının adı altında kendi masaüstü bilgisayarlarının da üretimini sağlıyor.Bu konuda geçmişte başarı oranını yakalayamasa bile şimdi çok iddialı bir şekilde üretim yaptığını söylemek mümkün.

Markasının özellikle oyun severleri mutlu ettiği Vengeance a4100 ile i4200 isminde iki yeni masaüstü bilgisayarı, oldukça güçlü donanımlarıyladikkat çekiyor. Ürün yelpazesi konusunda baya bir geniş olan Corsair, üretmiş olduğu bilgisayarların parçasını kendisinde olan ekipmanlar sayesinde gerçekleştirdi.

Öyleyse Corsair Vengeance masaüstü bilgisayar özellikleri neler? Sizlere sunuyoruz.

Yeni Seri Corsair Vengeance Bilgisayar Özellikleri

Corsair Vengeance Masaüstü Bilgisayarlarını Tanıttı!
Vengeance Masaüstü Bilgisayarları

Tanıtımı gerçekleşen bu yeni seri bilgisayarlar bünyesinde Hydro Series H60 sıvı soğutma sistemi bulunuyor. İşlemcilerin aşırı ısınmasını engelleyecek olan bu soğutucu, kuvvetini Corsair RM750 80+gold sertifikalı olan kaynaktan alıyor.

İşlemcinin ve ekran kartının full performansta çalışmasının hiçbir sorun teşkil etmeyeceği güç kaynağı, iCUE 200 T RGB temperli cam kasasının alt bölümünde yer alacak. Bu sistemi tamamlayan son parça ise markanın RGB kontrolcüsü iCUE programı olarak karşımıza çıkıyor.

Donanım Özellikleri

Oldukça dikkat çeken yeni masaüstü bilgisayarların iç donanımlarına bakacak olursa iki modelin de farklı türden donanımlara sahiplik ettiğini görüyoruz.Corsair Vengeance a4100 bilgisayar, işlemci açısından AMD Ryzen 7 3700X üzerinden tamamen gücünü alıyor.

İsteyen kişiler belirli bir fiyat vererek Intel i7 işlemci tercihi yapabileceklerini de belirtelim. Ekran kartı açısından baktığımızda NVIDIA GeFroce RTX 2070 Super bulunan yeni bilgisayar, 16 GB 3.200 MHz’de çalışma gösteren RBG PRO RAM karakterlerine sahiplik ediyor.

Performans bakımından çok yüksek bir güç isteyen kişilere Vengeance i4200 bilgisayar tavsiye ediliyor. Bu mükemmel teknolojinin bünyesinde Intel markasının Core i7 10700KF işlemcisi yer alıyor. Tüm yükte 5,1 GHz hızlara varabilen işlemci için NVIDIA GeForce RTX 2080 Super destek oluyor.

Bellek olarak baktığımızda ise i4100’de bulunan RAM tercihleri burada da bulunuyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir