1. Anasayfa
 2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020
kripto para kazandıran mobil uygulamalar e1595535550359
0

Kripto para kazandıran mobil uygulamalar nelerdir? ve nasıl para kazandırır gibi uygulamalar değindik.Dünya üzerinde yeni bir sektör olan kripto para kazanma sektörü her geçen gün büyüyerek ilerlemektedir. Hemen herkesin bildiği Bitcoin, piyasaya çıktığından beri değerini katlayarak dünyayı şaşkına çevirmiştir. Buna bağlı olarak insanlar kripto para kazanmak ve kripto para ile para kazanmak gibi çeşitli konuları merak etmiştir. Kripto para sektörü artık öylesine büyümüş ve çeşitli hale gelmiştir ki; büyük kazım sistemlerine ihtiyaç duyulmadan da insanlara kazanç sunmaktadır. Sürekli çalışan ve değeri çok yüksek olan bir bilgisayara sahip olmadan da kripto para kazanmak mümkündür. Yeni çıkan kripto para birimleri yani “token” veya “coin” olarak bilinen bu altcoin para birimlerini kazanmak veya yatırımcısı olmak her geçen gün daha kolay hale gelmektedir. Bir çok insanın henüz aşina olmadığı ve bir kısım insanında inanmadığı kripto paradan para kazanma yöntemi aslında her insanın kolaylıkla yapabileceği ve kavrayabileceği bir e-kazanç modelidir. Öyle ki artık kripto para elde etmenin yolu karmaşık bir yapıdan kurtarılmış ve tıpkı mobil bir oyun oynar gibi basite indirgenmiştir. Piyasaya son yıllarda çıkan ve madencisine getiri sağlayan yeni kripto para birimleri şu aralar bir hayli rağbet görüyor. Bunların sadece bir telefon yardımıyla kazılması ve kolay satılması ile birlikte zaman içerisinde değer kazanacağını vadetmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor. Peki yeni nesil cloudmining yani bulut madenciliği ile kripto para kazanma yolunun önünü açan bu sistemler hangileri?

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Nelerdir?

PiCoin Ya Da PiNetwork Mobil Uygulaması

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Teknogaleri.com

 

Pi; dünyaca ünlü Stanford Üniversitesi akademisyenlerinin oluşturduğu bir kripto para projesidir. Proje, 2019 yılının başında yeni nesil kripto para madenciliği sloganıyla duyuruldu. Yeni nesil diyorlar, çünkü daha önce Electroneum olarak bilinen kripto para bu yöntemi tüm dünyaya tanıtmıştı. Ancak belirli bir limite ulaştığı için Electroneum madencilik sistemini bir süre önce kapattı. Bunun yerini almak isteyen Pi Coin yetkilileri ise piyasaya bu projeyi çıkardı. Bir çok klasik madencilik yapan insan ilk başlarda mobil madenciliğin mümkün olmadığını söylese de firmanın “whitepaper” adı verilen ve kripto para piyasasında güveni temsil eden belgeleri kısa sürede yayınlandı. Kripto para kazanma treninin, Electroneum ayağını kaçıran bir çok madenci ise Pi oluşumuna yönlendi. Henüz herhangi bir kripto para piyasasında listelenmeyen Pi Coin, projenin yürütülmesi aşamasında yalnızca Bitcoin’i örnek aldıklarını açıkladılar. Pi Coin, bir kripto paradan daha çok günlük hayatta kullanılan para birimi olarak karşımıza çıkacak. Alışverişlerde ve günlük hayatta rahatlıkla ödeme yapılacak bir araç haline gelecek. Pi uygulaması şu anlık 6 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmayı başardı. Bunun yanı sıra uygulama, kullanıcılara referans sistemiyle kazım hızını yükseltebilme imkanı sunuyor. Uygulamayı telefona indirerek kripto para kazanma aşamasında ilk adım tamamlanmış oluyor. Bundan sonra ise yalnızca yapılması gereken her 24 saatte bir kazım işlemini başlatmak için şimşek sembolüne tıklamayan ibaret. Kazım hızına göre her saat belirli bir miktar Pi Coin kullanıcının hesabına aktarılıyor.

ReflexToken Mobil Uygulaması

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

 

ReflexToken; kripto para piyasasının bir başka mobil madencilik yöntemi. Bu uygulamanın çalışma mantığı Pi Coin ile benzerlik gösteriyor. Mobil uygulamayı telefona indirdikten sonra Pi’den farklı olarak her 2 saatte bir kazım başlatmak gerekiyor. Henüz piyasaya yeni çıkan ReflexToken’in şimdiden kullanıcı sayısı bir hayli artmış durumda. Yine Pi’den farklı olarak Reflex’in listelendiği bir piyasa bulunuyor. Yani buda şu demek oluyor; kazılan tokenler alınıp satılabiliyor. İsteyen kullanıcı bu tokenleri biriktiriyor, isteyen kullanıcı ise elde ettiği tokenleri borsaya satabiliyor. Mobil kripto para kazanma alanında Electroneum’dan sonra ilk kez bir kripto para madenciliği yapılırken satılabiliyor. Bu anlamda ticaretinin olması pozitif yönde değer kazanmasına ve bulunduğu değeri bir süre sonra 3 – 4 kat arttırmasına neden olacaktır. ReflexToken’in mobil uygulamasında ise yine referans sistemi bulunuyor. Bu sistemle davet edilen her yeni kullanıcı 40 Reflex kazanırken, davet eden kullanıcı ise bir miktar kazım hızı kazanıyor. Kendi piyasası ve kendi madencileri olması nedeniyle piyasada kısa sürede değer kazanacak kripto para birimi olarak da görülüyor. Kripto para kazanma alanında yenilik arayan ve kazanç sağlamak ya da kripto para stoklamak isteyen kullanıcılar ReflexToken’i mutlaka denemeli.

PhoneumCoin Mobil Uygulaması

Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Kripto Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Phoneum; Pi ve Reflex ile benzerlik gösteren bir mobil madencilik uygulamasıdır. Henüz bir borsada listelenmemektedir. Yine proje olarak kullanıcılara sunulan bir başka kripto para kazanç sistemidir. Uygulamanın kendi içerisinde bulunan bir referans sistemi vardır. Bu referans sistemi sayesinde hem belirli bir miktar PhoneumCoin, hem de kazım hızı elde etmek mümkündür. Diğer 2 madencilik uygulamasına kıyasla madencilik süresi 7 gündür. Kripto para kazanma alanında bu yönüyle kullanıcıları gayet memnun eden bir sistemdir. Uygulamanın maden bölümüne her 7 günde bir girip, kazımı başlatmak yeterlidir. Gerisini zaten uygulama halletmektedir. Geleceğe dönük yatırım yapmak isteyen veya kripto para piyasasına girmek ve öğrenmek isteyen yeni kullanıcılar için bu uygulama çok caziptir. Kripto para piyasasını ve borsaları öğrenmek, kâr zarar ve değer kaybı ya da yükselişini takip etmek isteyen kullanıcılar başlangıç olarak PhoneumCoin uygulaması ile kendilerini deneyebilirler. Uygulamayı indirdikten sonra her 7 günde bir maden kadınını başlatmak yeterli olacaktır.

 

Listelenen mobil uygulamaların kesinlikle cihazlara hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir internet kullanımında aşırılık veya işlemci, anakart gibi cihazlar için hayati önem taşıyan parçalara zararları yoktur. Her kullanıcının bu yöntemler ve uygulamalar dahilinde kripto para kazanma alanında kazanç sağlaması mümkündür.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir