1. Anasayfa
 2. Güncel
Trendlerdeki Yazı

OnePlus TV Satışa Sunuldu! Özellikleri ve Fiyatı Dikkat Çekiyor!

OnePlus TV Satışa Sunuldu! Özellikleri ve Fiyatı Dikkat Çekiyor!
oneplus tv
0

Hatırı sayılır teknoloji firmaları arasında bulunan ve sessizliğini koruyan OnePlus firması, çok yakın zamanda yeni akıllı televizyonunu kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.Gayet gelişmiş özellikleri bulunan ve OnePlus TV olarak adlandırılan bu cihazlar, kusursuz tasarımları sayesinde dikkat çekmeyi başarıyorlar.

Tasarım açısından akıllı telefonları andırmasının yanı sıra 6.9mm inceliğe sahip olacak. Öyleyse OnePlus firması vasıtasıyla 2 Temmuz tarihinde satışa çıkarılacak olan bu yeni akıllı televizyonların özellikleri nelerdir? Kullanıcılar tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını detaylı şekilde veriyoruz.

OnePlus TV Bazı Önemli Özellikleri

Bugün satış için piyasaya çıkarılması planlanan yeni televizyon OnePlus TV özellikleri ile kullanıcıların dikkatini oldukça çekiyor.Son derece harika bir tasarıma sahip olan bu yeni televizyonlar kullanıcıların karışışına sadece 6.9mm inceliğinde gelecek. Gayet ince bir tasarımı bulunan yeni cihazların ayrıca 4K çözünürlüğü de bulunacak.

Cihaz %95 ekran gövde oranına sahiplik edeceği gibi dahili uygulamaları da içerisinde bulunduracak. Sinema izlemeyi seven kişiler yeni televizyonu kullanarak Netflix tarzı platformlar için oldukça basit ve hızlı bir şekilde erişim gerçekleştirebilecekler.

OnePlus TV Satışa Sunuldu! Özellikleri ve Fiyatı Dikkat Çekiyor!
OnePlus TV Satışa Sunuldu!

Oldukça güzel düşünülen bu önemli özellikler vasıtasıyla tüm kullanıcılar farklı bir cihaza ihtiyaç duymadan istedikleri filmleri tek cihaz üstünden izleyebilecekler.2 Temmuz tarihinde satışa sunulması planlanan bu yeni akıllı televizyonların daha fazla özelliklerinin kısa süre içerisinde daha çok açıklanması da bekleniyor.

OnePlus TV Çıkış Tarihi ve Fiyatı

OnePlus firması aracılığıyla geliştirilmiş ve bugün satışa sunulacak olan OnePlus TV fiyatı ile herkesin ilgisini üzerine topluyor. 1X,999 – 2X, 999 – 4X, 999 Rupi fiyat etiketi bulunacak olan yeni akıllı televizyonlar, ilk önce Hindistan’da satışa çıkarılacaklar.

Gayet gelişmiş özellikleri bulunan yeni televizyonu ön sipariş üzerinden almak isteyen kişilere ise genişletişmiş bir garanti seçeneği hediye olarak verilecek.

Mükemmel bir inceliği bulunan bu yeni akıllı televizyon, 2 Temmuz 2020 tarihinde kullanıcılar için sunulacak.

2 Temmuz tarihinde resmi şekilde tanıtılması beklenen yeni akıllı televizyonun ne kadar satılacağı da merak edilen diğer önemli konulardan bir tanesidir.

Bizi sosyal medya aracılığı ile takip edebilir beğeni atabilirsiniz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir